"Тест" розказав про перевірку йогуртів

Маша Землянська
30 вересня 2014р. 12:11

"Тест" розказав про перевірку йогуртів

Центр незалежних експертиз "Тест" перевіряв на якість сім марок йогуртів. Перевірку пройшли всі. Причому майже половина – на відмінно.

Отже, участь у тестуваннях брали сім йогуртів популярних брендів вітчизняного виробництва. Зокрема, один з йогуртів без наповнювача (термостатний) - "Добряна", шість - з полуничним смаком: "Живинка", "Чудо", "Простоквашино", "Активіа", "Дольче" та "Добряна". Щоб визначити, наскільки йогурти живі, їх перевірили на два мікробіологічних показника. Стандарт на йогурти вимагає, щоб у продукті молочнокислих бактерій було не менше 1х107 КУО в 1г. З іншого боку, в йогуртах не повинно бути шкідливих мікроорганізмів, тому наявність кишкової палички не допускається. Всі 7 йогуртів впоралися з перевіркою по мікробіології: вони були дійсно живі, містили достатню кількість молочнокислих бактерій, а також безпечні (не містили кишкової палички).

Отже, найкраще себе проявили, а тому і отримали оцінку "відмінно" три марки йогуртів – : "Живинка", "Чудо", "Простоквашино". Решта перевірку пройшли на " добре" – це "Активіа", "Дольче" та дві "Добряни". Дізнатися більше про результати перевірки можна тут.

Теги: Київ , іжа , тест