Прокуратура арештувала майно семи АЗС "БРСМ"

Максим Опанасенко
1 жовтня 2014р. 10:45

Прокуратура Київської області перевірила мережу автозаправних станцій "БРСМ-Нафта" - щодо вимог містобудівного, протипожежного та іншого законодавства у сфері техногенної безпеки, а також за фактами продажу неякісного пального. Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

"Підставою для такої масштабної перевірки став вибух у квітні поточного року на АЗС вказаної мережі у Переяслав-Хмельницькому. Як відомо, внаслідок аварії загинуло 6 осіб, ще 7 отримали травми різного ступеня тяжкості.  З метою недопущення подібних трагедій, органами прокуратури області із залученням фахівців органів контролю проведено перевірку діяльності мережі АЗС "БРСМ-Нафта", що функціонують на території регіону, під час яких виявлені грубі порушення правил пожежної та техногенної безпеки, що створюють реальну загрозу виникнення надзвичайних ситуацій, загибелі людей чи настання інших тяжких наслідків" - йдеться в повідомленні.

У прокуратурі кажуть - почали 10 кримінальних проваджень і вже через суди наклали арешт на майно семи АЗС. Розпоряджатися і користуватися ним зараз заборонено.

"Крім того, як показала експертиза, вилучений на зруйнованій вибухом заправці бензин не відповідає державним стандартам та технічним умовам. За цим фактом слідчим управлінням міліції Київської області розслідується кримінальне провадження за ч. 1 ст. 204 КК України (незаконне придбання з метою збуту нафтопродуктів)" - кажуть у прокуратурі.

Перевірки тривають.

Раніше у обласній прокуратурі заявили, що вже направили до суду обвинувальний акт стосовно трьох осіб. Якраз їх підозрюють у службовій недбалості, що призвела до вибуху на АЗС.

Мережу АЗС "БРСМ-Нафта" пов'язують з екс-міністром енергетики та вугільної промисловості Едуардом Ставицьким.

Теги: Київ