Київрада може повернути землю поруч з вертодромом

Маша Землянська
1 жовтня 2014р. 10:45

Тимчасова контрольна комісія Київради з питань перевірки легітимності рішень Київської міської ради вирішила запропонувати депутатам розірвати договор оренди земельної ділянки ТОВ «Делікатес» для будівництва ресторану на Петровській алеї (поблизу Зеленого театру). Про це повідомляє прес-служба ініціатора такого рішення та голови комісії Тетяни Мелехової.

«Комісія підтримала мій проект і погоджується, що для прийняття відповідного рішення Київрадою є всі підстави, як з моральної точки зору, так і з юридичної, оскільки з моменту укладання договору оренди земельної ділянки будівництво ресторану проведено не було», - цитують Меліхову. Депутатка наголосила на тому, що схили Дніпра – це територія, яка входить до буферної зони Києво-Печерської Лаври і охороняється державою, тому будівництво на ній заборонене і небезпечне.

У січні «Свідомо» писало про плани на цю ділянку та власників компанії-забудовника. Замовником будівництва виступала ТОВ "Делікатес". Генпідрядником - ТОВ "СК Інжинірінг". Проектною організацією - ТОВ "Проектні системи ЛТД". Дізнатися хто стоїть за ними – можна тут.