Міліція «не пустила» погане м’ясо на ярмарки

Маша Землянська
1 жовтня 2014р. 13:39

У Солом’янському районі столиці працівники Служби безпеки України та  ветеринарної міліції на території одного з колишніх автотранспортних підприємств виявили підпільний цех з виготовлення м’ясних полуфабрикатів. Всю цю продукцію планували продавати на ярмарках у Києві.

«За словами місцевих робочих, пристойно запакована м’ясна продукція продавалася на багатьох київських ярмарках. На вигляд товар був ніби з супермаркету: розфасований на піддонах та загорнутий у целофан. Лише без будь-якого маркування та дати розфасовки. До речі, громадяни жваво його купляли, адже підпільні виробники могли собі дозволити поставити ціни, на порядок нижчі. Власники підприємства не витрачалися на жодні дозвільні документи, а також перевірку якості та безпечності продукції. Можна лише здогадуватися, якими хворобами могли б занедужати люди, що скоштували цей продукт.

У цеху повна антисанітарія: приміщення брудне та захаращене сторонніми предметами. В стаціонарній холодильній камері, що нагадувала занедбану комору, та двох морозильних ящиках зберігалася баранина, яловичина та курятина загальною вагою майже 900 кг без відповідних документів, що засвідчують якість, неклеймоване та без маркування.

Крім того, працівники міліції виявили у підсобному приміщенні 22 ящики консервів сардини у томатному соусі загальною вагою 137,5 кілограмів, дата вживання яких закінчилася 15 лютого поточного року.

На додаток у дальньому кутку приміщення «цеху» працівники міліції виявили  «десерт» - коробки з імпортною халвою, термін придатності якої закінчився два роки тому», - йдеться в повідомленні прес-служби міліції.

Теги: Київ , іжа