ДНК-тест загиблих в АТО робитиме МВС

Маша Землянська
2 жовтня 2014р. 10:12

ДНК-експертизи тіл загиблих учасників АТО здійснюватимуть лабораторії Міністерства внутрішніх справ. Радник президента Ольга Богомолець запевняэ: це полегшить процес їх впізнання родичами.

Богомолець повідомила, що на сьогодні 552 невпізнані тіла загиблих потребують проведення експертизи. «Вони будуть поховані після проведення експертизи. При кожному похованні є номер, який відповідає номеру в реєстрі ДНК, згідно з яким родичі можуть забрати тіло і перепоховати його», - сказала вона.Ольга Богомолець зазначила, що сьогодні триває робота над створенням єдиного інформаційного ресурсу «Люди допомагають людям», метою якого буде допомога родинам активістів та правоохоронців, які загинули під час Революції гідності, а також родинам загиблих учасників АТО.

МВС має 17 сучасних лабораторій, які дозволяють провести ДНК-експертизу на належному рівні. Вона пояснила, що родичам зниклих безвісти варто звернутися до районного відділу міліції. Органи внутрішніх справ на підставах відповідного кримінального провадження мають надати людям направлення на безкоштовний аналіз для проведення ДНК-експертизи. ДНК буде внесено до єдиної бази даних.

 

 

Теги: Київ , гроші , МВС