Світовий банк з КМДА розбиратимуться з парковками

Маша Землянська
2 жовтня 2014р. 10:21

Київська влада спільно зі Світовим банком розроблять інтегрований план розвитку транспортної інфраструктури та приміської зони Києва. Про це повідомляє прес-служба Київміськадміністрації.

«У столиці створено робочу групу з питань впровадження спільного проекту зі Світовим банком щодо розробки інтегрованого плану розвитку транспортної інфраструктури Києва та його приміської зони. Відповідне розпорядження підписано головою Київської міської державної адміністрації. Робоча група здійснить аналіз основних проблем розвитку паркувального простору міста, визначить шляхи, механізми та способи його розвитку», - йдеться в повідомленні КМДА.

До речі, згідно з документом, робочу групу очолив радник міського голови Олександр Кава. Нагадаємо, що Кава раніше працював в Координаційному центрі з упровадження економічних реформ. Це дорадчий орган при призедентові. Набір персоналу стартував у 2010-му, після обрання Віктора Януковича президентом. Згідно з положенням про Координаційний центр, він мав би сприяти впровадженню положень Програми економічних реформ на 2010-2014 роки Януковича "Заможне суспільство, конкурентноспроможна економіка, ефективна держава". За персонал Центру тоді відповідав глава Адміністрації президента Сергій Льовочкін. На останньому засіданні Київради Віталій Кличко хотів взяти Каву своїм заступником – проте депутати, після «співбесіди» в залі засідань, проголосували за зняття питання про призначення Кави.

 

Теги: Київ , КМДА , авто , дорога , гроші