Від 223 округу на вибори йдуть три Левченка

Маша Землянська
2 жовтня 2014р. 12:04

На 223 окрузі, що в Шевченківському районі, в кандидати до Верховної Ради зареєстровано троє людей з однаковим прізвищем, причому двоє з них - повні тезок. До речі, про це повідомляє один з них - "Свободівець" Юрій Левченко.


"Дехто розповідає що намагатися не допустити Пилипишина до виборів через суд це "недемократично", мовляв "хай виборці самі вирішать". Пропоную таким розумникам уважно подивитися на цей скріншот з сторінки ЦВК, яка, з подачки Пілі, зареєструвала на 223 окрузі 2 моїх клона. Напевно для того, щоб виборцям було легше "вирішувати". До речі, через засилля Пилипишинських технічних кандидатів (та тих, хто йому допомагає через свою, м'яко кажучи, короткозорість) бюлетень у нас буде найдовший в Києві - 32 мажоритарника.
P. S. Чи є ще на якомусь окрузі випадок "повного клона" (прізвище, ім'я, по-батькові)? Здається, що ні", - пише Юрій Левченко на своїй сторінці у Facebook.

Протистояння між Пилипишиним та Левченком триває з попередніх виборів. Коли за масової фальсифікації ЦВК не змогла визначити переможця. На позачергових виборах до Ради Пилипишин такі зміг пройти до Ради.

Теги: Київ , вибори