Мерія хоче GPS-маячки в маршрутках за півроку

Максим Опанасенко
2 жовтня 2014р. 14:56

Маршрутки та комунальний транспорт Києва мерія обіцяє обладнати системою GPS-моніторингу. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

"Протягом найближчих шести місяців міська влада планує встановити на маршрутки та комунальний транспорт столиці систему супутникового контролю – GPS-моніторингу. Мета проекту – зробити роботу комунального транспорту та маршруток контрольованою, ефективною та зрозумілою для киян" - йдеться в повідомленні.

 Тут кажуть - до кінця року проведуть інвестиційний конкурс і оберуть компанію, яка надасть обладнання. Моніторинг планують встановити в першому кварталі 2015-го.

Варто зауважити, що в даному випадку під "комунальний транспорт" підпадають снігоприбиральні і прибиральні автомобілі, перевізники побутових відходів, інші автомобілі спеціального призначення. Перевізників, які є власниками київських маршруток, зобов'яжуть встановити системи GPS-моніторингу окремо.

"Встановлення системи GPS-моніторингу дасть змогу уникнути розкрадань, нецільового й неефективного використання комунального транспорту міста, а також змусить перевізників дотримуватися правил і надавати якісні послуги" - кажуть в мерії.

 

Теги: Київ