КМДА просить комунальників краще дбати про зупинки

Маша Землянська
3 жовтня 2014р. 10:50

Утримання зупинок міського громадського транспорту потребує більшої уваги  з боку комунальників. Про це заявив директор Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища Дмитро Білоцерковець.

«Ми щодня спостерігаємо накопичення відходів на зупинках громадського транспорту біля входів і виходів зі станцій метрополітену, особливо коли поруч стихійна торгівля або МАФи. Саме тому було доручено КП «Київпастранс» і КП «Київський метрополітен» розглянути можливість розміщення контейнерів для відходів більшої ємності. Якщо ж відходи утворились внаслідок підприємницької діяльності, то з такими підприємцями необхідно укласти угоди і за їхній рахунок придбати додаткові сміттєві контейнери. Коробки, мішки і відра не матимуть місця в європейській столиці», – сказав Білоцерковець.

Окрім цього, не менш важливим напрямом роботи із підготовки районів міста до зимового періоду є зняття всіх сухостійних дерев, щоб під час снігопадів аварійні дерева не завдавали шкоди людям та їхньому майну.

Теги: Київ