МОН: Як приймати до шкіл та садків без щеплень

Маша Землянська
3 жовтня 2014р. 11:41

МОН: Як приймати до шкіл та садків без щеплень

Міністерство охорони здоров’я України та Міністерство освіти і науки України розробили рекомендацій щодо прийому до дитсадків та шкіл дітей без щеплень.

«Зокрема, у ньому йдеться, що медична документація видається на підставі даних обов’язкового медичного профілактичного огляду дитини за участю лікаря педіатра та інших лікарів-спеціалістів.  Питання щодо відвідування навчального закладу дітьми, батьки яких відмовляються від щеплень, вирішується індивідуально лікарсько-консультативною комісією - для зарахування до загальноосвітнього навчального закладу з залученням епідеміолога. Керівник навчального закладу зобов’язаний прийняти дитину до закладу за наявності відповідних медичних довідок встановленого зразка, а для дітей у яких відсутні обов’язкові профілактичні щеплення (незалежно від причин), додатково подається висновок лікарсько-консультативної комісії лікувально-профілактичного закладу державної форми власності, у якому зазначено, що дитина здорова і може відвідувати навчальний заклад», - йдеться в повідомленні прес-служби МОНу.

Якщо лікарсько-консультативна комісія приймає рішення щодо заборони відвідування дитиною, у якої відсутні профілактичні щеплення, навчального закладу (при складній епідеміологічній ситуації та (або) індивідуальних показниках), то питання щодо форм здобуття освіти такими дітьми вирішується місцевими органами управління освітою. МОЗ та МОН пропонують також проводити належну роз’яснювальну роботу серед батьків щодо необхідності обов’язкових профілактичних щеплень.

 

Теги: Київ , діти , ліки