У неділю киян кличуть на День ходьби

Маша Землянська
3 жовтня 2014р. 12:52

У неділю, 5-го жовтня у Києві акція на Всесвітнього дня ходьби. Прихильників активного способу життя кличуть о 12:00 на Майдан, звідки розпочнеться похід. Про це повідомляє прес-служба Міністерства молоді і спорту.

Учасники пройдуть сформованою колоною по :центральним вулицям міста відповідно до спеціально розробленого маршруту - 4,3 кілометри. Разом з киянами та гостями столиці, в ряди учасників стануть видатні спортсмени та олімпійські чемпіони, члени громадських організацій і рухів різного спрямування діяльності (організацій інвалідів, дитячих, спортивних тощо), а також спортсмени від 3-х до 90 років (найстарший учасник 1923 року народження).

Також сценарієм заходу передбачено розміщення на Майдані Незалежності спеціально облаштованого майданчика, де гості свята будь-якого віку зможуть долучитися до активного відпочинку, взявши участь в естафетах, конкурсах, майстер-класах з різних видів спорту та подивитися виступи спортивних колективів. А фінальним акордом свята руху і здоров’я стане проведення на головній сцені розважальної програми та лотереї серед всіх учасників, які пройшли повний маршрут. Переможці отримають від партнерів акції призи і подарунки.

 

 

 

Теги: Київ