МВС створило сайт з порушеннями під вибори

Максим Опанасенко
3 жовтня 2014р. 17:45

МВС запустило геоінформаційну систему ВИБОРИ 2014, за допомогою якої можна слідкувати за правопорушеннями, що стосуються виборів до Верховної Ради на кожному окрузі. Про це повідомляє прес-служба МВС.

"Система доступна через офіційний сайт МВС. Упродовж всього терміну, що залишився до позачергових виборів до Верховної Ради України (26 жовтня), там будуть демонструватися дані, що надходять до МВС з усієї України, зокрема, інформація про правопорушення, що пов’язана з виборчим процесом" - йдеться в повідомленні.

Система являє собою карту, на якій помічені виборчі округи. По кожному округу можна подивитися зареєстровані повідомлення про правопорушення (якщо такі є), довідку про статті адміністративного і кримінального кодексів по виборчому процесу.

ГІС-Вибори-2014_в-матеріал

"Зазначимо, що система дозволяє відслідковувати динаміку реєстрації повідомлень, в певних часових проміжках, а також статистично та візуально порівнювати ситуацію з правопорушеннями, що реєструються у різних регіонах України. Зокрема, цей зручний інструмент дозволить зменшити свідоме маніпулювання даними, або помилкове їх подання деякими ЗМІ та громадськими організаціями, що часто відбувається у випадку відсутності прозорого доступу до офіційної статистики" - кажуть в МВС.

 

 

Теги: Київ