HeadHunter: У вересні побільшало вакансій

Маша Землянська
7 жовтня 2014р. 10:29

Вересень — місяць, коли ринок праці традиційно активується. На початку осені кількість вакансій, опублікованих на Міжнародному кадровому порталі HeadHunter Україна, збільшилась на 8% у порівнянні з минулим місяцем, а кількість резюме — на 11%.

Найвища позитивна динаміка за кількістю вакансій у вересні спостерігалася в Київській, Миколаївській, Полтавській і Сумській областях. Найбільш динамічними галузями ринку праці у вересні стала страхова сфера (кількість вакансій виросла практично вдвічі), сфера будівництва і нерухомості. Також у цьому місяці в півтора рази більше пропонували вакансії для керівників вищої ланки і на третину більше — у виробничій сфері. Знизилася кількість вакансій у банківській сфері, автомобільному бізнесі, менше пропозицій надійшло для адміністративних працівників. Найбільшу активність у вересні виявляли спеціалісти страхової галузі (+22% нових резюме), юристи (+15%), маркетологи (+13%) і молоді спеціалісти (+19%).

У вересні картина як у ТОП-10, так і в ТОП-100 столичних пропозицій лишається незмінною. Більшість найкращих пропозицій відкриті для програмістів і ІТ-спеціалістів. Так само, як і раніше, актуальні пропозиції для тих, хто може продавати і вміє робити це дуже ефективно.

 

Професія

Зарплата

1

Senior Java Developer

До 65 тисяч гривень

2

Senior Project Manager

До 58 тисяч гривень

3

.Net Architect

До 54 тисяч гривень

4

Керівник друкованих видань

До 50 тисяч гривень

5

Senior Backend Developer

До 39 тисяч гривень

6

PHP Team Lead

До 39 тисяч гривень

7

Flash-розробник

До 39 тисяч гривень

8

Менеджер рекламної мережі нового покоління (Інтернет-маркетинг)

До 30 тисяч гривень

9

Спеціаліст VoIP

До 30 тисяч гривень

10

Art-director

До 20 тисяч гривень

 

 

Теги: Київ , гроші , робота