Син замгенпрокурора має 5 гектарів лісу під Києвом

Максим Опанасенко
7 жовтня 2014р. 10:41

Син заступника генпрокурора Анатолія Даниленка є співвласником майже 5 гектарів лісу по у селищі Ворзель Київської області. Про це повідомляють "Наші гроші".

Журналістам вдалося дістати держакт на землю.

держакт

"Окрім В’ячеслава Даниленка другим співвласником є Микита Ільїн, син Геннадія Ільїна, депутата Київської міської ради від фракції "УДАР-Солідарність". Ільїни є давніми бізнес-партнерами сім’ї зампрокурора Анатолія Даниленка. Недавно син заступника генпрокурора клопотав про затвердження проекту землеустрою зміни цільового призначення земельної ділянки. Про це повідомляє сайт Ірпінської міської ГО "Українська Народна Рада" з посиланнням на газету "Про Ірпінь". Видання інформує, що 22 серпня питання про зміну цільового призначення землі розглядалося Ворзельською селищною радою, але підтримане не було" - йдеться в повідомленні.

Нинішнє призначення землі - "туристична база". Змінити ж хотіли на "будівництво та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд". Раніше на цій землі була база "Ворзель". Вона не працює з 1998-го. Держакт Даниленко та Ільїн отримали у жовтні 2008-го.

Раніше журналісти програми розслідувань "Наші гроші" показали сюжет про 140 гектарів землі під Києвом, на яких було зведено будинок зама генпрокурора Віталія Яреми Анатолія Даниленка. Журналістці Аліні Стрижак погрожували під час підготовки цього сюжету до виходу. Сам Ярема, після публікації, заявив про невинуватість свого зама.

 

 

 

Теги: Київ