Депутата Ірпінської міськради оголосили в розшук

Максим Опанасенко
7 жовтня 2014р. 11:12

Депутата Ірпінської міськради Ярослава Місяця оголосили в розшук. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

"1 жовтня група невідомих осіб у камуфляжі паралізувала роботу прокуратури міста Ірпеня, захопивши приміщення вказаної будівлі. За цим фактом прокуратурою міста Ірпеня було розпочато кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 (хуліганство) та ст. 341 (захоплення державних або громадських будівель чи споруд) Кримінального кодексу України. Депутату Ірпінської міської ради повідомлено про підозру у вчиненні вказаних кримінальних правопорушень. На даний час депутат, аби уникнути передбаченого законом покарання, переховується від органу досудового розслідування. У зв’язку з цим, стороною обвинувачення отримано дозвіл слідчого судді на його затримання та доставку до суду для розгляду питання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою" - йдеться в повідомленні.

Ярослав Місяць у 2012-му йшов в нардепи від "УДАРу". На нинішніх виборах він балатується від "Радикальної партії Олега Ляшка".