Киянам через суд повернули кінотеатр "Жовтень"

Маша Землянська
7 жовтня 2014р. 16:22

Господарський суд у повному обсязі задовольнив вимоги прокуратури Подільського району та зобов’язав компанію «Кіноман» повернути киянам цілісний майновий комплекс кінотеатру «Жовтень».

«У ході перевірки, проведеної за зверненням Департаменту комунальної власності КМДА, встановлено, що з 2011 року ТОВ «Кіноман» безпідставно користується приміщеннями кінотеатру для здійснення своєї підприємницької діяльності. Зокрема, з’ясовано, що Київрада не приймала рішень про надання в оренду «Кіноману» цього майна. Так само не існує жодних судових рішень про визнання права зазначеного товариства на користування приміщеннями кінотеатру. Зважаючи на те, що дії ТОВ «Кіноман» відверто суперечили інтересам громади, яка по суті була позбавлена можливості ефективно розпоряджатися своїм майном, прокуратура звернулася до суду з позовом щодо звільнення незаконно займаних приміщень кінотеатру, - йдеться в повідомленні прокуратури.

Суд, дослідивши матеріали цивільної справи, визнав вимоги прокуратури законними й обґрунтованими та задовольнив їх у повному обсязі.

 

Теги: Київ , Кіно , гроші , суд