Один з податкових майданівців втік

Олександра Веснич
6 квітня 2011р. 10:41

Один із звинувачених у пошкодженні плитки на Майдані Володимир Грузинов оголошений в розшук. Він був серед 7 активістів, яких міліція назвала організованим угрупованням, що пошкодило плитку під час протестів підприємців восени 2010.

Звинувачення по 6 іншим направлено до Шевченківського суду, а справа Грузинова виділена в окреме провадження до часу, поки його знайдуть. Раніше в розшуку було двоє - ще Олег Заплаткін, але його арештували.

Заплаткін і Грузинов, за словами активістів Майдану, - саме ті, про кого найменше відомо і хто найменше приймав участь в акціях:

"Я з цими людьми не знайомий, а Грузинова я навіть в житті ніколи і не бачив, так само як з іншими познайомився лише під час дій слідства.

Уявіть собі лицемірство міліції, яка каже, що я організував цих людей і давав їм вказівки, як забивати прути в Майдан для наметів 22 листопада 2010, якщо я їх в очі не бачив.

Інший звинувачений, Гаркавенко - взагалі не був в Києві в ті дні. Взяли просто тих, кого знайшли по фото з акцій і хто був у них в базі. Грузинов і Заплаткін - раніше судимі", - заявив "Свідомо" головний обвинувачений майданівець Сергій Мельниченко.

За даними слідства, активісти завдали покриттю майдана збитку на 212 тисяч гривень, пошкодили огорожу і перекривали дорогу.