У КМДА хочуть розділити Київ на туристичні зони

Маша Землянська
8 жовтня 2014р. 11:01

У столиці необхідно створити кілька туристичних зон і для кожної з них розробити власну концепцію розвитку. Про це повідомила заступник голови КМДА Ганна Старостенко під час першого засідання міжвідомчої міської ради з питань туризму та екскурсій, коментуючи перші практичні кроки влади щодо підвищення якості сервісу столичного туризму.

«Кількості та якості туристичних об'єктів у столиці достатньо для залучення великої кількості туристів. Однак місту не вистачає інфраструктури та навігації, яка допомогла б туристу зорієнтуватися у програмі свого візиту і вибрати найбільш цікаві маршрути. У всьому світі розвиненою практикою, що вирішує подібні завдання, є зонування міста за основними туристичними маршрутами», – пояснила вона. За словами Ганни Старостенко, такі маршрути мають бути оснащені необхідною навігацією українською та англійською мовами.

Заступник голови КМДА з гуманітарних питань також вважає за необхідне впорядкувати офіційні веб-сайти Києва, зокрема, виділити один багатофункціональний туристичний сайт міста з перехресним посиланням на сайт КМДА.

 

Теги: Київ , КМДА