АвтоМайдан підвіз під ГПУ смітник "для Яреми"

Максим Опанасенко
8 жовтня 2014р. 13:24

Активісти "АвтоМайдану" зібралися під будівлею Генпрокуратури в очікуванні генерального прокурора Віталія Яреми. Про це повідомляє один з активістів Віталій Уманець.

"АвтоМайдан під генпрокуратурою, підвезли "люстратор", почалися сутички з міліцією, яка намагалася нам завадити його встановити. Чекаємо далі на Ярему" - пише Уманець у своєму Facebook, - "Минуло 7 місяців з того моменту, як були відкриті кримінальні впровадження щодо працівників ДАІ, які фальсифікували справи проти автомайданівців минулої зими. Масштаби цієї справи вражають: під час Майдану на наших активістів було складено більше 1000(!) рапортів, 500 протоколів передано до суду, понад 200 осіб було позбавлено водійських прав, більше 60 працівників ДАІ та 100 суддів було задіяно у цій схемі, а також десятки працівників прокуратури, які не бачили жодних порушень у діях ДАІ... Який же результат розслідування за 7 місяців після "перемоги" Майдану? ЖОДНОГО покараного злочинця, 51 справа проти працівників ДАІ ЗАКРИТА за часів Яреми ЗА ВІДСУТНОСТІ СКЛАДУ ЗЛОЧИНУ!".

"Люстратором" активісти назвали сміттєвий бак з написами "Ярема виходь" і "Для Яреми".

Фото - Віталій Уманець

На діяльність Віталія Яреми останнім часом скаржаться як громадські активісти і політики, так і журналісти. Основні претензії стосуються бездіяльності ГПУ у справах представників колишньої влади, а також "діяльності" вже нової команди, в тому числі і самої Генпрокуратури. Зокрема, журналісти програми "Наші гроші" зняли сюжет про 140 гектарів водойм поблизу сіл Мала та Велика Солтанівка Васильківського району на Київщині, які, за даними журналістів, належать родині заступника Генерального прокурора Анатолію Даниленку. Автори програми заявили про отримані в процесі підготовки сюжету погрози. Сам Ярема заявив про невинуватість свого заступника.