У четвер серед учнів обиратимуть Кращого снайпера

Маша Землянська
8 жовтня 2014р. 16:53

У четвер, 9-го жовтня на базі Київського професійного ліцею будівництва і комунального господарства на вулиці Клавдієвська, 24 пройдуть військово-спортивні змагання з вогневої підготовки серед збірних команд шкіл - «Снайпер столиці». Про це повідомили у Департаменті освіти і науки, молоді та спорту КМДА.

«Метою змагань є військово-патріотичне виховання учнівської молоді – майбутніх захисників Вітчизни, формування любові до своєї Батьківщини, виховання поваги до героїчного сьогодення українського народу, відданості його традиціям та надбанням. Організаторами заходу виступили Київська міська організація Товариства сприяння обороні України, Департамент освіти і науки, молоді та спорту, Київський міський військовий комісаріат. У змаганнях братимуть участь десять збірних команд-переможниць районного етапу, збірна команда навчальних закладів професійно-технічної освіти і збірна команда Київського військового ліцею імені Івана Богуна», - йдеться в повідомленні прес-служби КМДА.

Змагання відбуватимуться у 2 етапи:

1. Теоретичний, на якому 2 учасники команди дають письмові відповіді на питання тестів з вогневої підготовки;

2. Практичний, де учні демонструють свої практичні уміння і навички з вогневої підготовки ( стрільба з пневматичної зброї (гвинтівка), розбирання та збирання макету автомата АКМ чи АК,  спорядження 30 навчальними патронами магазину автомата АКМ).

 

Теги: Київ , діти , війна , школа