КМДА погрожує парковкам-порушникам судом

Маша Землянська
8 жовтня 2014р. 17:07

У рамках спільних зусиль правоохоронних органів, комунального підприємства «Київтранспарксервіс» та міської влади проводиться перевірка дозвільної документації на користування земельними ділянками під паркувальні майданчики. Головна мета команди Віталія Кличка – підвищення доходів бюджету і усунення нечесної поведінки, зловживань, шахрайства, злочинів з боку співробітників комунального підприємства і сторонніх осіб.

Наразі за окремим дорученням Київського міського голови Віталія Кличка, у столиці здійснюється інвентаризація та перевірка об’єктів паркування та зберігання автотранспорту, яка має виявити, хто не сплачує кошти до бюджету. Таким суб’єктам господарювання пропонують добровільно легалізувати свою діяльність шляхом укладення договору з КП «Київтранспарксервіс». У результаті перевірки виявлено, що більшість підприємців готові працювати відкрито, прозоро сплачувати податки. Проте кількох суб’єктів господарювання, які працювали без договору з КП «Київтранспарксервіс» на землях територіальної громади, за позовами прокуратури рішеннями суду зобов’язали звільнити самовільно зайняті земельні ділянки. З них стягнуто збитки, сума яких сягає до 100-150 тисяч гривень за ділянку, й порушили проти них кримінальні провадження.

Як йдеться в повідомленні КМДА, зараз вони намагаються будь-якими методами, в тому числі і проплаченими акціями протесту, зберегти існуючу систему і використати всі можливості для дискредитації КП «Київтранспарксервіс».

 

Теги: Київ , КМДА , гроші , суд