Київрада хоче продати 5 соток орбіті Сафіулліна

Максим Опанасенко
8 жовтня 2014р. 17:07

У четвер Київрада голосуватиме за дозвіл на проведення експертної грошової оцінки 0,05 гектарів на Саксаганського, 111-А. Продати її хочуть ТОВ "СД-Віста".

Для чого? Для будівництва, експлуатації та обслуговування адміністративного будинку.

Ця земельна ділянка знаходиться зовсім поруч від одного з найскандальніших будівництв у Києві на Саксаганського, 111. Восени 2013-го тут знесли історичний будинок, аби звести офісний комплекс.

 

Земля ж на Саксаганського, 111-А також має певну історію. У 2004-му її передали акціонерному товариству "Меліса" - в оренду на 3 роки. І також для будівництва, експлуатації та обслуговування адміністративного будинку.

 

Згодом "Мелісу" було перейменовано на ТОВ "СД-Віста".

Засновниками ТОВ "СД-Віста" нині є Віктор Додонов та Геннадій Руденський. Хоча ще донедавна в списку співзасновників була Ірина Сафіулліна - дружині екс-міністра молоді та спорту Равіля Сафіулліна.

Цікаво, що землю збираються продати без проведення земельних торгів - з невідомих причин. Також відомо, що у вересні Департамент земельних ресурсів КМДА звертався до заступника Віталія Кличка Павла Рябікіна з проханням посприяти включенню на розгляд Київради питання про продаж аж 11 земельних ділянок. Ділянка на Саксаганського - одна з них.

 

 

 

Теги: Київ