Троєщинцям пообіцяли гарячу воду протягом 2 днів

Маша Землянська
8 жовтня 2014р. 18:00

Близько тисячі споживачам масиву Троєщина буде відновлене гаряче водопостачання. Це стало можливим після досягнення домовленості між Київенерго, Київською міською адміністрацією і НАК «Нафтогаз України» щодо відновлення газопостачання ТЕЦ-6.

"Очікується, що постачання газу на ТЕЦ буде поновлене сьогодні 8-го жовтня. А протягом 9-го жовтня всім споживачам, які належать до зони ТЕЦ-6 і були відключені через зупинку теплоджерела, буде відновлене гаряче водопостачання. Враховуючи технологічний процес запуску роботи теплової системи, подачу гарячої води до помешкань планується завершити до 20:00", - йдеться в повідомленні Київенерго.

Однією з головних причин відсутності гарячого водопостачання цих споживачів було рішення Уряду щодо обмеження газопостачання столичних теплоджерел для економії природнього газу. Після скасування обмежень Уряду, беззаперечною умовою «Нафтогазу» для поновлення газопостачання ТЕЦ Компанії було узгодження позицій КМДА, Київенерго та НАК «Нафтогаз України» щодо розрахунків за теплову енергію та відповідно за газ та підписання графіків погашення заборгованості.

 

Теги: Київ , вода , Київенерго