«Техцентр Дж. Ем.» заплатить 10 тис за значок OPEL

Маша Землянська
8 жовтня 2014р. 18:10

Антимонопольний комітет наклав штраф на компанію «ТЕХЦЕНТР ДЖ. ЕМ.» на 10 тисяч гривень за використання для своєї реклами значку OPEL без дозволу.

«До Антимонопольного комітету України надійшли заяви від «Дженерал Авто Груп» (надалі – ТОВ «Дженерал Авто Груп», Офіційний дистриб’ютор, Дистриб’ютор) (м. Київ, Україна), публічного акціонерного товариства «УКРАЇНСЬКА АВТОМОБІЛЬНА КОРПОРАЦІЯ» в особі філії «Автоцентр на столичному» (надалі – ПАТ «УКРАЇНСЬКА АВТОМОБІЛЬНА КОРПОРАЦІЯ») (м. Київ, Україна) та «Опель Айзенах ГмбХ» (надалі – Компанія «Опель Айзенах ГмбХ») (м. Айзенах, Німеччина) на предмет неправомірності використання ПП «ТЕХЦЕНТР ДЖ. ЕМ.» позначення «OPEL» шляхом рекламування своєї діяльність за допомогою євро-флаєрів з 25-го жовтня 2012 року по 31-е листопада 2012 року. У ході розгляду справи було встановлено, що ПП «ТЕХЦЕНТР ДЖ. ЕМ.» вчинило порушення, передбачене статтею 4 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції», у вигляді використання позначення «OPEL»  у рекламних листівках та у рекламі в мережі Інтернет, яке є схожим із позначенням «OPEL» , який раніше почало використовувати у господарській діяльності в Україні ТОВ «Дженерал Авто Груп» без його дозволу (а також без дозволу компанії «Опель Айзенах ГмбХ»), що може призвести до змішування діяльності ПАТ «ТЕХЦЕНТР ДЖ. ЕМ.» з діяльністю ТОВ «Дженерал Авто Груп», його офіційних дилерів, включаючи ПАТ «УКРАЇНСЬКА АВТОМОБІЛЬНА КОРПОРАЦІЯ» в особі філії «Автоцентр на Столичному» та накладено штраф на ПП «ТЕХЦЕНТР ДЖ. ЕМ.» у розмірі 10 тисяч гривень», – йдеться в повідомленні анти монопольщиків.

Під час визначення розміру штрафу було враховано, що порушення «ТЕХЦЕНТР ДЖ. ЕМ.» вчинило вперше, визнало зазначене порушення, сприяло розгляду справи та припинило порушення.

Теги: Київ , гроші