Меліхова: Київрада хоче допомогти Ахметову

Маша Землянська
9 жовтня 2014р. 10:02

Київрада вирішила побудувати трансформаторну підстанцію для Ахметова за 8 мільйонів гривень. Про це заявляє депутат Київради від «Батьківщини» Тетяна Меліхова.

"У Програмі економічного і соціального розвитку м. Києва на 2014 рік пунктом №136 прописано виділення 8 мільйонів гривень на «Будівництво трансформаторної підстанції на вул. Б.Хмельницького, 6-А по об’єкту «Ремонт, реконструкція з деякими реставраційними роботами, заміна ліфтів в адміністративному будинку по вул. Хрещатик, 36. «Поясню, що це означає: влада обґрунтовуватиме необхідність будівництва трансформаторної підстанції тим, що на сьогодні Київраді не вистачає потужності електроенергії, наприклад, для підйому ліфтів. Насправді, потужності електроенергії Київраді почало не вистачати через будівництво - чи як офіційно його називають реконструкцію - ЦУМу, оскільки і К иїврада, і ЦУМ користуються однією й тією ж підстанцією. Таким чином, через негативні наслідки від приватного будівництва, що ведеться поруч Київради, місто взялося будувати нову трансформаторну підстанцію за гроші киян», - обурена Меліхова. Депутатка наголосила, що в майбутньому для обслуговування новозбудованого торгового об’єкту знадобиться чимала кількість електроенергії, напевно, ще більша, ніж зараз використовується для його будівництва.

 Крім того, у цьому ж рішенні є пункт, яким планують виділити на ремонт та реконструкцію, зокрема і заміну ліфтів у приміщенні Київраді майже 11 мільйонів 997 тисяч 700 гривень. Проте ліфти в приміщенні на Хрещатику, 36, за словами Мелехової, всі працюють.

 

Теги: Київ , гроші , КМДА , Київрада