Пилипишин "тікав" від активістів на джипі (відео)

Максим Опанасенко
9 жовтня 2014р. 10:02

Нардеп і екс-очільник Шевченківської РДА Віктор Пилипишин втік від запитань активістів, сховавшись в джипі. Про це повідомляє "Варта Києва".

андидат в народні депутати по 223 округу Віктор Пилипишин агітував вчителів 169 середньої школи. Як повідомили активістів "Варти Києва" вчителям школи у наказовому порядку зобов’язали прийти на 16:00 на зустріч з кандидатом. Прибувши на місце, активістам не дозволила зайти в приміщення агресивно налаштована охорона Пилипишина. Охорона в кількості 7 тітушок, які навіть намагалися забрати відеокамеру журналіста, викликали собі на допомогу Шевченківську міліцію. Вийшовши зі школи, Пилипишин відмовився коментувати на камеру про мету свого візиту до школи. Як повідомляють вчителі, які не є прихильниками Пилипишина, зустріч організувала голова Шевченківського районного управління освіти Євгенія Ярова (кума Пилипишина)" - повідомляють активісти

Раніше активісти кинули Віктора Пилипишина в смітник біля ЦВК, коли нардеп хотів подати документи на реєстрацію в кандидати в народні депутати. Зареєструватися нардепу таки вдалося - прямо у лікарні, куди нардеп поїхав після інциденту.

Теги: Київ