КМДА обере бізнесменів для стажування в Німеччині

Маша Землянська
9 жовтня 2014р. 10:26

Уряд Федеративної Республіки Німеччина з 2000 року приймає українських бізнесменів з усіх галузей економіки на стажування на власних підприємствах. Зокрема, фінансує всю програму, крім витрат на дорогу. 28-29 жовтня в Києві пройде конкурсний відбір претендентів на стажування в Німеччині, долучитись до якого запрошують бажаючих.

«Українські підприємства мають ставати конкурентоспроможними та виходити на міжнародний рівень, – зазначив директор Департаменту промисловості та розвитку підприємництва Максим Кузьменко. – Програми, які пропонує нам ФРН, можуть значно допомогти їм у цьому. Спілкуючись з міжнародною бізнес-спільнотою, можна набути нові знання та бізнес контакти, практичний досвід ведення переговорів, безпосередньо ознайомитися з передовими технологіями німецьких компаній та отримати багато іншого, що допоможе підвищити свій професійний рівень». Він додав, що У 2014 році українським підприємцям пропонується стажування за напрямками економічної кооперації як з галузевою специфікою, так і без неї:

1. Економічна кооперація у сфері енергоефективності в промисловості.

2. Економічна кооперація у сфері енергоефективності в будівництві і санації будівель і споруд.

3. Економічна кооперація в секторі охорони здоров’я.

4. Економічна кооперація в секторі природоохоронних технологій водопостачання і каналізації, утилізації відходів.

5. Економічна кооперація в аграрному секторі;

6. Економічна кооперація у гірничодобувній галузі.

Більш детальну інформацію можна знайти на сайті: www.giz.de/ge21/mp/ua у розділі «Програма підготовки менеджерів». Інформацію щодо кандидатур для участі в конкурсному відборі просять надсилати до 15-го жовтня до Департаменту промисловості та розвитку підприємництва в письмовому та електронному вигляді: vrpd@ukr.net.

Теги: Київ , гроші , КМДА