КМДА: Володимирський ринок не закриють

Максим Опанасенко
10 жовтня 2014р. 10:30

Питання про закриття або зміну функціоналу комунального підприємства "Володимирський ринок" не розглядається і розглядатися не буде. Про це заявив директор Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА Максим Кузьменко.

"Ринок працює у штатному режимі. Підприємці, які орендують місця, займаються своєю діяльністю. Кияни, що звикли купувати у цьому місці, теж без проблем здійснюють покупки. Я не знаю, хто і навіщо поширює чутки про закриття ринку, але наголошую – для цього немає ні причин, ні потреби" - заявив чиновник - "Ринок отримав чимало проблем у спадок, адже минуле керівництво взагалі не вкладало в його розвиток. Але він має бути приведеним до ладу, і це не питання для обговорення. Підприємці повинні отримати хороші умови для роботи, а кияни – якісний товар, придбаний на ринку. "Володимирський" функціонує як ринок, і це єдине його можливе призначення.

Раніше на ринку провели перевірку прокуратура та аудитори. За результатами було відсторонено директора – Ларису Ярошевич, що займала посаду з 2006 року. У середині серпня новим директором ринку призначили Юрія Мельника. До цього він пропрацював на декількох підприємствах з орбіти одіозного бізнесмена Дмитра Фірташа. Більше про це - тут.

Теги: Київ