На Банковій мітингують через "синець Шуфрича"

Максим Опанасенко
10 жовтня 2014р. 12:26

Активісти "АвтоМайдану" влаштували пікет під будівлею Адміністрації Президента. Про це повідомляє активіст Віталій Уманець.

"АвтоМайданівці" хочуть зустрічі з представником АП. Причина - переслідування активістів, які в Одесі влаштували бійку з нардепом Нестором Шуфричем.

Фото - Віталій Уманець

"На Банковій стає спекотно, запалили шини. Люди вимагають зустрічі з представником Адміністрації Президента. Автомайданівці протестують проти провадженню кримінальних справ проти активістів одеського Автомайдану. Мітингувальники обурені тим, що побиття регіонала Шуфрича в Одесі викликало швидшу та жорсткішу реакцію влади, ніж сотні нерозглянутих правопорушень представників влади, зокрема і самого Нестора Івановича. Сам екс-міністр з питань надзвичайних ситуацій є неоднозначною політичною постаттю, а велика кількість його посадових рішень є незаконними та корупційними. До прикладу, активісти згадують ситуації з чорнобильським "Укриттям", складом боєприпасів у Новобогданівці, нагнітання паніки у зв'язку із пташиним грипом, незаконне привласнення земельних ділянок. Мітингувальники стверджують, що є багато доказів причетності Нестора Шуфрича до побиття "тітушками" людей на Майдані, а також нагадують, що Нестор Іванович голосував за злочинні закони 16 січня. У зв'язку з цим вимагають припинити переслідування та кримінальні провадження проти активістів, виключити із блоку Петра Порошенка екс-комуністів та регіоналів і взяти під президентський контроль виконання закону "Про люстрацію" - пише Уманець.

Нагадаємо, під час візиту до Одеси Нестора Шуфрича - нардепа і кандидата в нардепи від "Опозиційного блоку" - його побила група активістів. Свій вчинок вони пояснили необхідністю люструвати Шуфрича за участь в ряді антиукраїнських законів і членство в Партії регіонів.