КМДА: "Кіоски-крадії" відключатимуть від світла

Маша Землянська
10 жовтня 2014р. 15:27

Співробітники столичних комунальних служб відключають від електромереж тимчасові споруди, які крадуть електроенергію. Про це повідомили у КП «Київблагоустрій».

До таких дій низка уповноважених столичних підприємств вдалася після того, як під час нещодавніх перевірок ліній електропередач, розміщених біля кількох станцій метрополітену, було встановлено низку фактів протизаконного підключення тимчасових споруд до електромереж. Зокрема, робоча група у складі представників КП «Київблагоустрій», ПАТ «Київенерго», КП «Київміськсвітло», Держенергонагляду та райдержадміністрацій перевірила майданчики біля станцій метро «Палац Україна», «Шулявська», «Лук’янівська», «Оболонь», «Петрівка» та «Лівобережна». Під час огляду місць торгівлі біля станції метро «Шулявська» та «Лук’янівська» робочою групою було виявлено незаконне підключення тимчасових споруд через опори, що знаходяться на балансі КП «Київпастранс». Всі незаконно підключені тимчасові споруди були відключені від електроживлення. Деякі власники тимчасових споруд біля станції метро «Оболонь» до питаннь забезпечення власного бізнесу електроживленням підійшли таким чином: маючи дозвільну документацію на підключення та порушуючи умови договору, вони надали можливість підключитись до мереж електроживлення ще й сусіднім тимчасовим спорудам.

Працівники ПАТ «Київенерго» миттєво відреагували, було складено відповідний акт виявлених порушень з вимогою відключити субспоживачів. Більш того, в разі невиконання вимог ПАТ «Київенерго» власнику тимчасової споруди буде припинено постачання електроенергії. Наразі КП «Київміськсвітло» продовжує обстеження місць розміщення тимчасових споруд на предмет виявлення несанкціонованого використання опор освітлення.

 

Теги: Київ , гроші , світло