Міліція спіймала "мінера" метро, ТРЦ і офісу "МТС"

Маша Землянська
10 жовтня 2014р. 16:26

Учора близько 16.30 надійшло повідомлення про замінування станції метро «Чернігівська». Через 15 хвилин працівники міліції затримали псевдо-мінера. У подальшому з’ясувалося, що цього дня він «мінував» ще й магазин у центрі столиці.

Слідчо-оперативні групи, фахівці вибухотехнічної служби, кінологи, що виїжджали за вказаними чоловіком адресами, при обстеженні об’єктів та прилеглих до них територій вибухових пристроїв чи вибухонебезпечних речовин не виявили. У затриманого, 50-річного мешканця Запоріжжя, який приїхав до столиці у період подій на Майдані і дотепер проживає у Києві, правоохоронці вилучили сім-карту, з номера якої той здійснював дзвінки на «102». Вилучене буде приєднано до матеріалів кримінального провадження у якості речового доказу. У ході проведення подальшої перевірки міліціонери встановили, що добою раніше підозрюваний «замінував» офіс «МТС» на Печерську. За його словами, оператор мобільного зв’язку «МТС», якому абонент висловив свої претензії щодо надання послуг телефонною компанією, своєю грубістю та неповагою при спілкуванні розлютив чоловіка. Той образився і у такий «оригінальний» спосіб помстився», - йдеться в повідомленні міліції.

Наразі затриманий перевіряється на причетність до скоєння аналогічних кримінальних правопорушень. Правоохоронці обґрунтовано вважають, що неправдивих повідомлень про замінування у Києві на рахунку підозрюваного набагато більше попри трьох, нині встановлених. Псевдо-мінеру загрожує позбавлення волі на строк від двох до п’яти років.

 

Теги: Київ