"АвтоМайдан" приїхав під будинок Яреми (фото)

Максим Опанасенко
10 жовтня 2014р. 17:02

Активісти "АвтоМайдану" приїхали під будинок генпрокурора Віталія Яреми - вимагати покарання правоохоронців, які були причетні до репресій євромайданівців. Про це повідомляє активіст Віталій Уманець.

"Автомайдан прорвався до будинку генпрокурора Віталія Яреми, як і обіцяв в середу під стінами ГПУ. Запускаємо коптер, щоб показати громадськості, як живе "чесний" міліціонеро-прокурор України. Містечко "Золоче" не з дешевих, будинки тут коштують мільйоні доларів. Хто знайде цей маєток в декларації Яреми, тому буде подарунок від Автомайдану. Наші вимоги до нього прості: покарати працівників ДАІ та суддів, які були причетні до репресій проти активістів під час Майдану, а не закривати їхні справи, як це зробив пан Ярема" - пише Уманець у своєму Facebook.


До цього "АвтоМайдан" організовував пікет під ГПУ. Сюди активісти навіть принесли сміттєвий бак з написом "Для Яреми". 

Нагадаємо, що претензії до генпрокурора є не лише у активістів, але й у окремих політиків і журналістів. Останні, а конкретно - журналісти проекту "Наші гроші" - кілька тижнів тому знімали сюжет про виведення більше сотні гектарів під Києвом з держвласності. На цій території - маєток заступника генпрокурора Анатолія Даниленка. Журналістка Аліна Стрижак в процесі підготовки сюжети отримувала погрози. Сам же Ярема заявив про невинуватість свого заступника. Ось тут можна подивитися фото маєтку Даниленка і дізнатися більше про цю історію.

Разом з цим, Генпрокуратура, попри гучні заяви після Революції Гідності, досі не довела до кінця жодної справи щодо представників попередньої влади і створених ними корупційних схем. Також до кінця не доведене розслідування щодо вбивств активістів в центрі міста у лютому.

 

Теги: Ярема , Київ