Кандидат Порошенка скаржиться на російські труби

Максим Опанасенко
13 жовтня 2014р. 13:43

Президент Конфедерації будівельників України Лев Парцхаладзе звернувся до прем'єр-міністра Арсенія Яценюка зі скаргою на "Київводоканал". Про це йдеться в листі Парцхаладзе.

"...Рішенням Технічної ради ПАТ "АК "Київводоканал" від 16.05.2013 р. затверджено "Методологічні вимоги розгляду проектної документації на водопровідні та каналізаційні мережі, споруди і вузли обліку води", які введено в дію Наказом "АК "Київводоканал" від 23.05.2013 р., передбачено використання гофрованих поліетиленових труб виключно російського виробника торгові марки "Корсис" "Климовський трубний завод", а вітчизняного не передбачено" - пише Парцхаладзе.

Президент Конфедерації будівельників переконаний - ці рекомендації суперечать державним стандартам, закупка труб відбувається за завищеними цінами, а конкурентноспроможність українських виробників труб - унеможливлюється.

Відтак, Парцхаладзе просить Яценюка розібратися у ситуації для "недопущення монополізації українського будівельного ринку російським виробником".

Нагадаємо, Лев Парцхаладзе йде на вибори до Верховної Ради по списку "Блоку Петра Порошенка".

Теги: Київ