Київводоканал: МАФ перекрив труби на Раскової

Максим Опанасенко
14 жовтня 2014р. 10:02

Два гаражі заважають бригадам "Київводоканалу" поремонтувати водопровідну мережу на Марини Раскової, 25-а. Про це повідомляє прес-служба компанії.

"8 жовтня близько 10 ранку трапився витік з водопровідної мережі (магістраль Д=400 мм) по вул. Марини Раскової, 25-а у Дніпровському районі. Протягом шести днів аварійно-відновлювальні бригади не можуть ліквідувати аварійну ситуацію через розташований на водопровідній мережі гаражний кооператив. Виконання необхідних робіт потребує знесення двох тимчасових споруд № 114 та 115 у зв’язку з цим охоронцю території було надано відповідний припис" - йдеться в повідомленні.

Схожа ситуація сталася і на Марини Цвєтаєвої, 10/87. Щоправда, на заваді тут стали не гаражі, а авто, припарковане на водопровідному колодязі, на якому стався витік. "Без водопостачання залишались мешканці двох будинків. Цього разу власник самостійно прибрав свій автотранспорт та аварійно-відновлювальні бригади одразу ліквідували витік, проте непоодинокі випадки, коли на тривалий час жителі залишаються без водопостачання через халатність паркування автівок на кришках люків водопровідних колодязів" - кажуть у компанії.

У "Київводоканалі" просять - якщо вам відомі контакти власника авто, якого ремонтники компанії не можуть знайти - сповістіть диспетчерів. Ось номер - 044 200-73-01.

Теги: Київ