Київміськбуд таки залишився без забудови на Кіото

Максим Опанасенко
14 жовтня 2014р. 10:59

Київський апеляційний господарський суд залишив без змін рішення суду першої інстанції, яким повернуто у власність Києва земельну ділянку площею 1,26 гектарів на Кіото, 5-9. Про це повідомляє прес-служба київської прокуратури.

"У 2003 році Київрада надала в оренду будівельній холдинговій компанії земельну ділянку вартістю 21 млн гривень для будівництва житлових будинків з підземним паркінгом.
Втім, проект землеустрою не пройшов спеціальної державної експертизи, що є грубим порушенням земельного законодавства. Зважаючи на це, прокуратура звернулася до суду з вимогою визнати недійсним рішення Київради та розірвати договір оренди земельної ділянки.
Господарський суд задовольнив позовні вимоги прокуратури, а суд апеляційної інстанції залишив вказане рішення без змін" - йдеться в повідомленні.

Насправді, ділянку передавали компанії "Київміськбуд", яка і почала там будівництвоМісцеві жителі зібрали 600 підписів з проханням до Київради зупинити забудову, адже вели її майже впритул до вже існуючих будинків. Питання, підняте місцевими мешканцями, розглядали і в комісіях Київради, і в судах.

 

Теги: Київ