У Голосієво звільнили 5 голів ЖЕКів через безлад

Маша Землянська
14 жовтня 2014р. 11:26

В Голосіївському районі звільнили п’ять очільників ЖЕків після інспекції заступником голови Київської міської державної адміністрації Петром Пантелеєвим. Чиновник перевірив порядок на прибудинкових територіях, транспортних зупинках і підземних переходах, стан інженерних мереж та готовність об’єктів до зими.

Найбільше зауважень з боку заступника голови КМДА викликали невпорядковані підвальні приміщення та електрощитові. «Саме такі системні недоліки стали причиною звільнення п’яти керівників ЖЕКів, і подальші перевірки можуть стати причиною чергових кадрових рішень», – попередив він. Крім того, Пантелеєв повідомив, що міська влада планує запровадити більш високі вимоги у процесі формування рейтингів районів, яке на сьогодні здійснюється зусиллями міського контакт-центру 1551.

Заступник голови КМДА також проінспектував підготовку районами котелень, які мають можливість працювати на альтернативних видах палива. За його словами, на місцях необхідно сформувати механізми раціонального використання нетрадиційних енергоресурсів. Адже ефективність роботи комунальних служб визначається також і за рівнем мобілізації зусиль та готовністю до прийняття антикризових рішень.

 

Теги: Київ , КМДА