Прокуратура згадала про ДАІ і АвтоМайдан

Максим Опанасенко
14 жовтня 2014р. 15:47

Прокуратура Київської області підозрює окремих працівників ДАІ у підробленні адміністративних протоколів щодо активістів "АвтоМайдану". Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

"Прокуратура Київської області у двох кримінальних провадженнях повідомила про підозру у службовому підробленні начальнику відділення Державної автомобільної інспекції Києво-Святошинського райвідділу міліції та інспектору ДАІ Білоцерківського міськвідділу міліції. Встановлено, що у січні-лютому цього року міліціонери вносили завідомо неправдиві відомості до протоколів про адміністративне правопорушення, складених відносно водіїв-учасників "АвтоМайдану". В подальшому на підставі цих протоколів "автомайданівці" незаконно притягувалися до адмінвідповідальності" - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що саме протягом осені 2013-го і зими 2014-го активісти "АвтоМайдану" регулярно проводили масові автоакції в центрі Києва, патрулювали місто вночі, а також їздили до маєтків одіозних представників попередньої влади, включаючи резиденцію екс-президента Віктора Януковича. Одна зі скандальних норм так званих "законів 16 січня" про заборону пересуватися автоколонами більше 5 машин стосувалася саме "АвтоМайдану".

Працівники ДАІ протягом Революції Гідності склали сотні протоколів на активістів. Найбільший "врожай" порушень автоінспектори назбирали під час чергових відвідин активістами резиденції Януковича у Межигір'ї. Сповіщення про порушення приходило до водія через деякий час і стосувалося місця, в якому конкретний водій у той конкретний час навіть не був, а відтак - цю людину ніхто з автоінспекторів не зупиняв і не повідомляв про це порушення.

 

Теги: Київ