HeadHunter змалював ідеального боса

Маша Землянська
16 жовтня 2014р. 9:37

Кожен третій офісний працівник хотів би працювати під керівництвом чоловіка. Наявність дружини і дітей теж асоціюється з хорошими навичками керівника. У тому, яким повинен бути ідеальний бос, розбирався Дослідницький центр Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна.

Соціальний портрет. За даними опитування hh.ua, для більшості «білих комірців» стать і сімейне становище начальника значення не мають. Тим не менше, кожен третій хотів би працювати під керівництвом чоловіка середнього віку. Дещо менше половини вважають, що керівник повинен бути успішним не тільки в кар’єрі, але й у особистому житті. У ідеалі він повинен бути одруженим і мати двох дітей. А ось питання релігії та національності для багатьох відходить на другий план. Троє із чотирьох опитаних заявили, що для них не є важливою інформацією віросповідання шефа. А двоє із трьох залишать без уваги національність.


 

Особисті якості. Окрім хорошої освіти, досвіду та бажання рухатися вперед, керівник повинен володіти тими якостями, які допоможуть йому в досягненні мети. Перше місце в рейтингу позитивних якостей займають організаторські здібності. На другій сходинці — уміння володіти собою незалежно від ситуації. Далі йде наявність аналітичного і стратегічного мислення. А остання із п’ятірки найважливіших рис характеру — відповідальність. Таким чином, підлеглі хотіли би бачити в керівникові не лише сильну особистість, лідера, який уміє ухвалювати рішення й відповідати за них, але і чудового стратега, готового організувати й повести за собою команду.

Стиль керування. В умовах постійних змін на ринку й прагнення компаній пропонувати нові цікаві послуги, дуже цінується «командний дух», уміння в рамках колективу генерувати творчі ідеї. Тому цілком очікувано, що для більшості (67%) офісних співробітників найбільш прийнятним є демократичний стиль керування. Саме цей стиль ґрунтується на колегіальності, довірі, інформуванні підлеглих, ініціативі й творчості. Проте в реальному житті тільки кожного четвертого начальника підлеглі можуть назвати демократом. У той же час дещо менше половини (43%) керівників, на думку опитаних, використовують у взаємодії з підлеглими авторитарний стиль. А найменш ефективним є ліберальне керування. І тут думки начальників і підлеглих практично співпали.

Крім цього, дещо більше половини, а саме 52%, бажали би працювати під керівництвом харизматичного лідера, а кожен п’ятий хотів би бачити в начальникові дипломата. Більше за все побоюються зіштовхуватися з деспотичними керівниками, дилетантами та одиночками. Разом із тим, кожен п’ятий вважає, що йому доводиться працювати саме з начальником-тираном.