Прокурори хочуть звільнити київського податківця

Максим Опанасенко
16 жовтня 2014р. 15:42

Прокуратура Києва у судовому порядку вимагає звільнити з посади першого заступника начальника слідчого управління фінансових розслідувань київського Міндоходів Івана Куценка. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

У прокуратурі кажуть - провели перевірку і виявили, що у 2012-му Куценко, працюючи в Севастополі заступником начальника управління податкової міліції, змушував підлеглих красти з місць обшуку коштовності.

"Зокрема, у вересні 2012 працівники податкової міліції вилучили понад 50 кг золота та 70 кг срібла у ювелірного заводу "Сансі-Плюс". Чотири кілограми золота Куценко привласнив собі. У серпні поточного року Ленінський районний суд міста Севастополя визнав винним Куценко Івана Миколайовича у вчиненні злочину. Однак, скориставшись анексією Криму, Куценко вирішив сховатися від правосуддя на материковій Україні. І досяг в цьому успіху – він не тільки "сховався", а й ще пройшов спеціальну перевірку та 23 квітня 2014 року обійняв посаду першого заступника начальника слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління Міндоходів у м. Києві" - кажуть у прокуратурі.

Більше того, чиновнику присвоїли звання - полковник податкової міліції. Прокурори вже звернулися до першого зама Голови Державної фіскальної служби України з вимогою усунути порушення при призначенні Куценка - на момент отримання посади чоловіка вже повідомили про підозру у вчиненні злочину. Але той відмовився звільняти підлеглого, заявивши, що на момент прийняття на роботу Куценко не мав судимості. 

Відтак, прокуратура звернулася до суду.