КОДА дала мільйон на путівки в табір Януковича

Максим Опанасенко
16 жовтня 2014р. 16:02

Служба у справах дітей та сім'ї Київоблдержадміністрації підписала угоду з ТОВ "Дитячий оздоровчий заклад санаторного типу "Славутич" на оздоровлення дітей. Про це повідомляє "Вісник державних закупівель".

Вартість угоди - 997 815 гривень. За ці гроші табір, що розташований в Циблях Переяслав-Хмельницького району, має надати 215 путівок. Відтак, вартість однієї путівки у "Славутич" - 4 641 гривень.

ТОВ "Дитячий оздоровчий заклад санаторного типу "Славутич" заснований Ганною Клименко і Всеукраїнським благодійним фондом "Дорога майбутнього".

 Єдиний засновником останнього є Любов Полєжай - співмешканка колишнього президента Віктора Януковича.

Окрім дитячого табору, Полєжай свого часу володіла і елітним косметичним салоном "Кристал Спа" на Оболонській набережній.


Табір, попри те, що основна частина його фінансування лежала саме на благодійному фонді, засновниця якого зникла разом з втечею Януковича до Росії, продовжує працювати. Як і чим табір оздоровлює дітей - читайте (і дивіться фото) тут.

Цікаво, що інформація про мільйони гривень, витрачені співмешканкою Януковича на табір, зберігалася прямо в резиденції "Межигір'я".