КМДА: На Позняках люди зі зброєю рятували МАФи

Маша Землянська
16 жовтня 2014р. 16:37

15-го жовтня під час демонтажу незаконно встановлених МАФів поруч станції метро «Позняки» роботі працівників КП «Київблагоустрій» спробували перешкодити озброєні люди. Про це повідомив директор Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА Дмитро Білоцерковець.

«Учора планували прибрати МАФи поблизу станції метро «Позняки», де на одному з виходів з підземки в 20-ти метровій зоні знаходиться 3 кіоски. Але тут на захист великі мережевики-олігархи (які контролюють не менше 70% ринку МАФів) виставили цілі бойові підрозділи, близько 60 людей, кілька «бойовиків» були озброєні вогнепальною зброєю, що зафіксували наші співробітники», – зазначив він. Керівник профільного департаменту зазначив, що громадська організація, прикриваючись тезами про захист малого та середнього бізнесу, фактично протиставляє міській владі злочинні угрупування, які щедро фінансуються. За його оцінками, чистий прибуток мережевиків-власників МАФів – не менше 100 мільйонів доларів на рік.

Дмитро Білоцерковець підкреслив, що мер Києва Віталій Кличко налаштований рішуче і беззаконня у сфері МАФів приречене на поразку.

 

Теги: Київ , гроші