Суд повернув киянам 14 га в парку "Дружби народів"

Маша Землянська
17 жовтня 2014р. 11:14

За поданням прокуратури Господарський суд вирішив повернути киянам самовільно зайняті земельні ділянки площею 1,45 гектара в урочище «Чорторий», що у Деснянському районі.

«Встановлено, що між ТОВ «Юридична група «Ферзь» та КП «Плесо» були укладені договори про спільну розробку проектування програм благоустрою земельної ділянки, яка знаходиться в урочищі «Чорторий» парку Дружби Народів. У ході прокурорської перевірки виявлено, що не маючи відповідних законодавчих документів ані товариство, ані комунальне підприємство не мали права займати та будувати на вказаній ділянці. Втім, на відведеній території було розміщено господарські споруди, понтони, а також виявлено значну кількість будівельного сміття», - йдеться в повідомленні прес-служби прокуратури.

Враховуючи виявлені порушення, прокуратура міста Києва звернулась до Господарського суду, щоб визнати недійсним укладений договір між комунальним підприємством та товариством, а також з вимогою зобов’язати товариство звільнити самовільно зайняті земельні ділянки вартістю понад 14 мільйонів гривень. Суд задовольнив позовні вимоги прокуратури в повному обсязі. Наразі земельну ділянку повернуто киянам.

 

Теги: суд , гроші , земля , Київ