Заплатити за компослуги можна до кінця жовтня

Маша Землянська
17 жовтня 2014р. 14:21

Термін сплати за житлово-комунальні послуги у жовтні буде продовжено до кінця місяця. При цьому знижка, передбачена за вчасну сплату до 20-го числа буде збережена.

«Зважаючи на те, що в жовтні мешканці отримали рахунок на сплату за житлово-комунальні послуги  із затримкою, термін оплати за спожиті ЖК послуги із застосуванням пільгових тарифів до 20 числа продовжується до кінця місяця. Нагадаємо, що така затримка пов’язана зі зміною договірних відносин у системі житлово-комунального господарства, переходу на прямі договірні відносини між виконавцями комунальних послуг та споживачами. Це зумовило продовження строків надання та обробки інформації, необхідної для друку рахунків», – йдеться в повідомленні прес-служби КМДА.

У разі наявності переплат у споживача, останній може використати її для оплати послуги в наступному місяці. Сума переплати буде вказана у платіжному документі у відповідній графі. Додаткову інформацію з цього приводу кияни можуть отримати, звернувшись до Контакт-центру 1551.

 

Теги: Київ , гроші , КМДА