У Києві хочуть облаштувати транспортні вузли

Маша Землянська
17 жовтня 2014р. 16:51

У Києві хочуть визначити ділянки, де будуть облаштовані транспортно-пересадочні вузли для перевезення пасажирів з приміського та міжміського транспорту на метрополітен та наземний міський транспорт. Про це повідомив радник голови КМДА з питань транспорту Олександр Кава.

«Зараз в місті працює лише один сучасний транспортно-пересадочний вузол, який забезпечує модерну інтеграцію міжміського та приміського транспорту із міським – пересадочний вузол «Видубичі», який забезпечує швидку і зручну пересадку для автобусів та маршруток з дніпропетровського та кіровоградського напрямків – траси Н-01 та Р-01. І в подальшому ми плануємо створити такі центри на 5 в’їздах до столиці», – сказав він. Водночас, за словами Олександра Кави, особливу увагу планується приділити сполученню з містами-супутниками Києва, з яких щодня в столицю на роботу їздять сотні тисяч людей. «Такі транспортно-пересадочні вузли дадуть змогу оптимізувати транспортний трафік у столиці. Люди доїжджатимуть до Києва на приміському та міжміському транспорті до пересадочних вузлів, які будуть інтегровані зі станціями метрополітену та зупинками наземного міського транспорту. Таким чином, ми зможемо розвантажити столичні дороги в середмісті, адже на сьогодні щодня до столиці в’їжджають в середньому 12 тисяч приміських та міжміських автобусів і маршруток», – пояснив він.

При цьому, радник голови КМДА додав, що на сьогодні переважна більшість наявних в місті автостанцій не забезпечують швидку та якісну пересадку, що призвело до виникнення стихійних зупинок та місць відстою приміських і міжміських автобусів та маршруток.

Теги: гроші , дорога , Київ