Активіст зняв "гніздо Льовочкіних" (відео)

Максим Опанасенко
20 жовтня 2014р. 10:09

Депутат Київради і громадський активіст Ігор Луценко зумів зняти з висоти пташиного польоту острів під Києвом, де зводить маєток нардеп Юлія Льовочкіна. 

Острів знаходиться в Козині, за декілька кілометрів від Києва. Нині тут йде активна фаза забудови. Зовсім поруч - маєток брата Юлії Льовочкіної і екс-очільника Адміністрації Президента Віктора Януковича Сергія Льовочкіна.

Ось відео:

Про це будівництво "Свідомо" стало відомо ще влітку. Тоді ми писали про те, що Юлія Льовочкіна у травні - після Революції Гідності - отримала в приватну власність - під будівництво - більше 3 гектарів землі у Козині. Ділянка омивається каналом і фактично є островом. За законом, будівництво у землях водного фонду заборонене. Деталі, а також відео, відзняте нами "з води" можна знайти тут.

У відповідь на наше спільне з телеканалом ZIK розслідування Юлія Льовочкіна дала коментар "Українським новинам", де заявила про те, що ділянка була поділена на декілька менших і вона купувала їх у фізичних осіб з 2004-го за ринковими цінами. Також Льовочкіна спростувала, що земля належить до водного фонду і виклала в мережу копії договорів куплі-продажу. Щоправда, прізвища продавців і ціни в них приховані.

Нагадаємо, що Юлія та Сергій Льовочкіни йдуть на вибори до Верховної Ради у списках "Опозиційного блоку".

Теги: Київ