9 соток Клюєва повернули державі

Максим Опанасенко
20 жовтня 2014р. 10:26

Прокуратура Обухівського району через суд повернула у власність держави 9 соток землі, що була знаходилася у власності народного депутата Сергія Клюєва. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

"Встановлено, що у 2002 земельна ділянка в смт. Козин Обухівського району була незаконно передана у власність громадянина для будівництва і обслуговування житлового будинку на підставі рішення виконавчого комітету селищної ради, до компетенції якого не входить вирішення земельних питань. В подальшому, у 2004 році, земельна ділянка за договором купівлі-продажу придбана нардепом" - йдеться в повідомленні.

Суд скасував рішення селищної ради і визнав недійсним державний акт на право власності на землю. За даними прокуратури, ці землі вже витребували з володіння нардепа і повернули державі.

"Крім цього, на даний час в провадженні Обухівського районного суду перебувають інші справи за позовами прокуратури Обухівського району про витребування із незаконного володіння родини Клюєвих земель площею майже 5 гектарів" - кажуть у відомстві.

 

 

Теги: Київ