Суд забрав у комуніста власне "Межигір'я" у Бучі

Максим Опанасенко
20 жовтня 2014р. 10:33

Ірпінський міський суд задовольнив позов прокуратури Київської області про повернення у державну власність 14 гектарів лісу у Бучі, які опинилися у власності родича нардепа-комуніста та екс-заступника спікера Верховної Ради Ігоря Калєтніка. Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

"Проведеною прокуратурою області перевіркою виявлено порушення з боку Бучанської міської ради при розпорядженні земельними ділянками. Встановлено, що міськрада передала у власність 141 громадянину 14 га лісу, які в подальшому продані родичу колишнього першого заступника голови Верховної Ради України Ігоря Калєтніка. Однак, згідно законодавства, повноваження щодо вилучення земель лісового призначення належать виключно до компетенції Кабінету Міністрів України. Cуд погодився з доводами прокуратури й визнав недійсними рішення міської ради, скасував державну реєстрацію землі та витребував її на користь держави" - йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо, що у квітні журналісти "СТБ" з'ясували, що майже 15 гектарів лісу біля міського парку у Бучі розділили між 50 людьми, які нібито чекали в черзі й хотіли скористатись своїм правом - отримати землю. Далі ділянки були викуплені єдиним власником. Пошук вивів журналістів на нардепа-комуніста Ігоря Калетніка. Тут вже поставили багатометровий паркан - ледь не прямо на території міського парку.

Теги: Київ