КМДА:Потіснили "мажорів" на Оболонській набережній

Максим Опанасенко
21 жовтня 2014р. 10:30

На Оболонській набережній столиці демонтажна група комунального підприємства "Київблагоустрій" від’єднала та вивезла самовільно встановлені місцевими заможними мешканцями ворота, що відрізали доступ до променади. Про це повідомляє прес-служба мерії.

"Демонтаж відбувся на підставі рішення Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА, до якого надійшли численні звернення мешканців Оболонського району із проханням вивільнити променадну частину набережної. За інформацією місцевих мешканців, розташоване поблизу житлове містечко класу VIP "Оазис" не має приватних прав на променадну зону головної набережної Оболоні. Попри статус набережної як місця публічного користування, власники низки будинків "Оазису" самовільно відгородили променаду, що обурило місцевих мешканців" - кажуть в КМДА.

 Нагадаємо, що Оболонська набережна - одне з улюблених місць високопосадовців. Котеджі тут має цілий ряд представників колишньої влади, серед яких і старший син екс-президента Віктора Януковича Олександр. Також на Оболонській набережній розташований елітний салон краси "Кристал Спа", який належить співмешканці Януковича Любові Полєжай.

 

Теги: Київ