На зупинці "Площа перемоги" відкриють новий вихід

Маша Землянська
21 жовтня 2014р. 10:30

Об 11:00 мають відкрити наземний перехід на станції швидкісного трамвая «Площа Перемоги». Про це повідомляють у прес-службі Київської міської державної адміністрації.

Протягом двох років питання необхідності будівництва другого входу неодноразово підіймалося пасажирами та громадськими активістами. І, зважаючи на численні побажання пасажирів, фахівці КП «Київпастранс» спільно з проектувальниками та Департаментом транспортної інфраструктури КМДА, відшукали можливість збудувати другий вхід на станцію «Площа Перемоги» з боку Універмагу «Україна» з облаштуванням  пішохідного переходу через вулицю Жилянську.

Наразі, будівельні роботи з облаштування другого входу на станцію «Площа Перемоги» завершені: організовано регульований пішохідний перехід до станції, проведено роботи з пониження рівня бордюрного каменю, замощено плитами трамвайне полотно у місцях переходу пасажирів через колії, збудовано сходи з пандусами, на платформі встановлені навіси, турнікетні групи та інформаційно-навігаційні покажчики. А незабаром у вестибюлі надземного переходу станції, мешканці столиці матимуть  можливість  оформити «Картку киянина».

 

Теги: Київ , дорога