У КМДА розробляють довідник міськпростору

Маша Землянська
21 жовтня 2014р. 13:29

Департамент містобудування та архітектури виніс ідею створення довідника з організації міського простору на публічне обговорення. Спільні напрацювання спеціалістів Департаменту містобудування та архітектури і «МіськЦивільПроекту» були презентовані громадськості в рамках програми заходів «Департамент відкриває Двері».

Наразі допрацьовується структура такого довідника у Києві. У подальшому вона слугуватиме основою для технічного завдання зі створення довідника. Планується, що у ньому міститиметься інформація про те, як мають виглядати спільні громадські простори у місті, в історичному середовищі, квартальній забудові та інші. Тут можуть бути наведені вдалі приклади облаштування міського середовища, зазначені правила оформлення фасадів, рекомендації щодо прибирання міста від сміття, боротьби з візуальним шумом (зовнішньою рекламою), зокрема.

Департамент містобудування та архітектури запрошує до співпраці спеціалістів, які готові взяти на себе розробку окремих розділів довідника чи мають слушні пропозиції. Пропозиції надсилайте на е- mail: kyivstreet.renovation@gmail.com. До речі, вже можна завантажити проект структури довідника.